Rise of Rage
Dodane przez Administrator dnia Październik 25 2007 11:46:06


Jedynymi słowami starszych na temat ich przybycia z głebszych warstw ziemi i osadzenia się w kompleksie jaskiń i podziemnych korytarzy obecnie zwanych Styrem są słowa, że przywędrowali tutaj, aby założyć tymczasowy obóz. Miejsce, które umożliwiłoby im szybkie wypady na powierzchnie w celu grabieży innych ras. Rasy te pałały do nich coraz większą nienawiścią.
Tutaj jeden z starszych przytacza pewną historię która miała miejsce podczas jednej z jego pierwszych nocnych wypraw w niewielkim miasteczku:

W karczmie o nazwie Zwinna Dłoń panowała cisza, zgromadzeni osobnicy ras powierzchni zasłuchani wpatrywali się w krasnoluda barda opowiadającego zasłyszane historie z przeciągu ostatnich kilku lat. Historie mrożące krew w żyłach nawet tym najśmielszym z zebranych w karczmie. Opowieści nadmieniające pojawienie się dziwnych istot podziemnej rasy przemierzających tereny powierzchni.
...przeklęte cienie, przychodzą w ciszy jakby z nikąd przynosząc tylko śmierć, a odchodzą zabierając wszystko. Moi kuzyni mówią o nowej odmianie elfa i jego obozie daleko na południe tuż pod powierzchnią ziemi. Przeklęte demony !!!-bard splunął na podłogę z ohydy myśli, po czym wymruczał- Elfy Cienia...

Po dekadach napadów i grabieży, historie i pamięć istot powierzchni przesiąkła ową nazwą. Nastąpiła nowa era...Era Elf Cienia.


Bardzo ciekawy Vallheru. Miasto jest w formie obrazka na którym klikamy na lokacje. Dodano dużo nowych surowców i panuje Mhoczny klimat^^ Warto spróbować, bo gra jest stale rozwijana.


PLUSY:

-Graficzne miasto
-Dużo surowców
-Dodatkowe Cechy Szczególne
-Klimat


MINUSY:

-Vallheru
-Mało graczy

Link: http://www.riseofrage.com/

Ocean ogólna: 8/10