Poradnik Knight of Darkness
Dodane przez Administrator dnia Październik 24 2007 21:53:01
Poradnik Knight of Darkness

Na wstępie

Pierwsze co należy zrobić po wejściu do gry, to kliknąć na napis TURA w prawym górnym rogu, a następnie na klepsydre. Pokaże nam się ogólny stan naszego księstwa. Po wykonaniu tej tury dostaniemy troche surowców oraz nowych mieszkańców.

Budowanie

Aby zbudować jakiś budynek, wchodzimy w zakladke Budynki. Aby coś zbudować należy na daną strukture przeznaczyć odpowiednią ilość pkt. Budowalnych. Obok listy mamy podane w trzech kolumnach informacje o budynku. Pierwsza nam podaje ile mamy już budynków danego rodzaju, druga w ilu procentach mamy już go wykonany, a trzecia ile potrzeba pkt. Budowlanych na wybudowanie budynku. Czyli, aby zbudować np. Dom, trzeba wpisać w polu obok 100.

Poddani

Naszych ludzi możemy szkolić na różnych fachowców. Na początku najlepiej kupić minimum 10 budowniczych. Jeden daje nam +10 pkt. budowlanych więcej co ture. Najlepiej rozwijać się gospodarczo w jeden surowiec. Oznacza to, że bardziej opłaca się budować tylko farmy i szkolić samych rolników, niż robić po trochu, rolinków, kowali i górników.

Informacje Ogólne:

-Ture dostajemy co 2 godziny (12 na dzień)
-Możemy mieć 5 budynków specjalnych.
-Można mieć tylko jedno konto.
-Po rejestracji, ma sie 10 dniowy okres ochronny.

Po więcej informacji, najlepiej zaglądać na forum. Jeśli czegoś nie rozumiesz napisz do mnie lub na forum KODa.

Link: http://game.unikod.com/

Sevin