RedDragon
Dodane przez Administrator dnia Listopad 16 2008 16:47:57


RedDragon to najpopularniejsza polska strategia online, osadzona w fantastycznym świecie tytułowego Czerwonego Smoka, tworzonym przez walki oraz współpracę tysięcy graczy. Jako władca zasiadający na tronie własnego księstwa masz niczym nieograniczone pole rozgrywki, począwszy do rozbudowy własnym ziem i dbania o ich ekonomię, poprzez zawiązywanie koalicji oraz zawieranie sojuszy, na trwających całe dnie wojnach i nieoczekiwanych zasadzkach skończywszy.

Niezwykle rozbudowana warstwa ekonomiczna oraz możliwość wyboru poddanych spośród aż jedenastu odrębnych ras pozwala na stworzenie koalicji jedynej w swoim rodzaju. Każda z frakcji posiada charakterystyczne słabości i mocne strony, dodatkowo wzmacniane przez generałów, którzy zechcą walczyć pod Naszymi sztandarami. Odpowiedni ich dobór uczyni z Nas potężnego arcymaga, zsyłającego na wrogów plagi i tornada, nieuchwytnego złodzieja i mistrza szpiegostwa, bądź też protektora i stratega, któremu nie oprze się żadna armia.

Dzięki turowemu systemowi rozgrywki zyskujesz czas na knowania oraz zabiegi dyplomatyczne, często znaczące o wiele więcej niż jawna agresja. Jednocześnie wraz ze swoimi sprzymierzeńcami obmyślasz najlepsza strategię walki: czy zniszczysz wrogie państwo zalewając je ogromna armią, która pozostawi po sobie tylko zgliszcza, czy może subtelnie wyszpiegujesz największe słabości, by w kluczowym momencie wyprowadzić precyzyjną, zwycięską kontrofensywę? Magią, mieczem, wytrychem? Twoja decyzja. Tylko pamiętaj, każda wygrana oznacza podbój nowych terytoriów, poszerzenie granic księstwa i koalicji, aż w końcu stworzysz imperium gotowe rzucić wyzwanie całemu światu i na zawsze przejdziesz do historii jako budowniczy Pałacu Sądu Ostatecznego.

Każde przeliczenie, każdy następny dzień otwiera zupełnie nowe możliwości i wywołuje zastrzyk adrenaliny. Zdradzony? Wygrany? A może całkowicie pokonany? To zależy tylko od Ciebie. Tylko uważaj! Powiadają, że ten, kto raz zagłębi się w sekrety i zdobędzie skarby Czerwonego Smoka, już nigdy nie uwolni się od jego wpływu. Zdobądź się na odwagę!

PLUSY:

-Straznie rozbudowana^^
-Budynki, czary, badania, dowódcy
-Dużooo graczy

MINUSY:

-Dla newbie może być zbyt trudna

Link: www.reddragon.pl

Ogólna ocena 11!/10